Biblioteka Publiczna Gminy Grabowo

     W połowie września rozpoczęliśmy próby do spektaklu wg sztuki „Spowiedź w drewnie” Jana Wilkowskiego, która miała być zwieńczeniem projektu „Łączy nas kultura” Biblioteki Publicznej Gminy Grabowo w partnerstwie z naszym ośrodkiem kultury. Niestety obostrzenia epidemiczne przerwały nam prace nad przedstawieniem. Doszliśmy do wniosku, że skoro nie wiemy tak naprawdę, kiedy rozpoczniemy kontynuację prób, to zarejestrujemy przynajmniej obecny stan pracy nas spektaklem i zaprezentujemy go w wersji czytania sztuki, bądź jak wolą niektórzy „teatru przy stoliku”. Z góry przepraszamy za niedociągnięcia techniczne nagrania, wierząc, że nie będą za bardzo przeszkadzały w odbiorze. Dziękujemy bardzo naszym aktorom za dotychczasową pracę, mając nadzieję, że niebawem wznowimy próby i szczęśliwie doprowadzimy do prawdziwej premiery.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”.

 

b_150_100_16777215_00_images_logo_ministerstwo.jpg

 

 

 

 

Link do przedstawienia poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=K-jnIrJNLZk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1zTkEe1pjmdTfLUcXmK_LXE3TZpBdCEfTGc0l14tctqnJFMt7uleomHDE

Nowości

Brak grafik