b_150_100_16777215_00_images_plakat_1.png

Konkurs literacki „ Zapisać Miłość”.

Biblioteka Publiczna Gminy Grabowo ogłasza Walentynkowy Konkurs Literacki pod tytułem „ Zapisać Miłość”.

Zapiszcie w dowolnej formie literackiej swoje przemyślenia i  przeżycia dotyczące miłości jako relacji międzyludzkich, w tym tak trudnym czasie pandemii i zgłoście je do konkursu. Utwory mogą mieć formę wiersza, krótkiego opowiadania, eseju, kartki z pamiętnika, fraszki, itp.

Konkurs „ Zapisać Miłość” organizowany jest dla Czytelników Biblioteki Publicznej Gminy Grabowo i wszystkich Mieszkańców Gminy Grabowo bez względu na wiek.

Prace należy składać do 11 lutego 2021 r.  Wydrukowane utwory można złożyć osobiście w  Bibliotece Publicznej Gminy Grabowo, lub przesłać elektronicznie w formie pliku tekstowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyniki konkursu podamy 14 lutego 2021 r. Dla autorów zwycięskich prac przewidziano nagrody rzeczowe,

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Proszę o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Załączniki:
Pobierz plik (karta zgłoszenia i RODO.doc)karta zgłoszenia i RODO.doc[ ]29 kB