plakat_1.png

Konkurs literacki „ Zapisać Miłość”.

Biblioteka Publiczna Gminy Grabowo ogłasza Walentynkowy Konkurs Literacki pod tytułem „ Zapisać Miłość”.

Zapiszcie w dowolnej formie literackiej swoje przemyślenia i  przeżycia dotyczące miłości jako relacji międzyludzkich, w tym tak trudnym czasie pandemii i zgłoście je do konkursu. Utwory mogą mieć formę wiersza, krótkiego opowiadania, eseju, kartki z pamiętnika, fraszki, itp.

Konkurs „ Zapisać Miłość” organizowany jest dla Czytelników Biblioteki Publicznej Gminy Grabowo i wszystkich Mieszkańców Gminy Grabowo bez względu na wiek.

Prace należy składać do 11 lutego 2021 r.  Wydrukowane utwory można złożyć osobiście w  Bibliotece Publicznej Gminy Grabowo, lub przesłać elektronicznie w formie pliku tekstowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Wyniki konkursu podamy 14 lutego 2021 r. Dla autorów zwycięskich prac przewidziano nagrody rzeczowe,

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Proszę o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Załączniki:
Pobierz plik (karta zgłoszenia i RODO.doc)karta zgłoszenia i RODO.doc[ ]29 kB