Już na dobre rozpoczęliśmy realizację  projektu "Teatr w książce - książka w teatrze". Pani Małgorzata Jarząbek, polonistka- opiekun Kółka wprowadziła uczestników w świat teatru przedstawiając  podstawowe pojęcia związane z tą sztuką. Natomiast dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie w  przygotowanych przez siebie scenkach zaczerpniętych z klasyki literatury dziecięcej.

Na kolejnych zajęciach udamy się w świat antycznego teatru greckiego. Przypominamy naszym uczestnikom o prześcieradłach.

Projekt realizowany  przez Bibliotekę Publiczna Gminy Grabowo przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Grabowie i Małgorzatą Jarząbek ze Szkoły Podstawowej w Grabowie.