Biblioteka Publiczna Gminy Grabowo

    Aktorka Teatru Lalki i Aktora w Łomży Beata Antoniuk i Jarosław Antoniuk, reżyser i dyrektor teatru, spotkali się dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, związanymi z projektem „Łączy nas kultura” realizowanym przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grabowo. Z racji zagrożenia epidemicznego liczba uczestników musiała być mocno ograniczona.Głównym celem spotkania były warsztaty pięknego czytania, ale korzystając z obecności reżysera, uczestnicy mogli posłuchać i również porozmawiać o funkcjonowaniu teatru, tworzeniu spektaklu i innych tajnikach teatralnych kulis.
Warsztaty, które odbyły się 24 października w naszym ośrodku kultury były przedostatnim działaniem projektowym. Przed uczestnikami jest jeszcze finał w postaci „spektaklu przy stoliku”, którego premiera przewidziana jest jeszcze do końca października. Miejmy nadzieje, że zdrowie uczestników i realizatorów oraz obostrzenia epidemiczne pozwolą na wystawienie spektaklu.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”.

b_150_100_16777215_00_images_logo_ministerstwo.jpg

 

 

 

Nowości

Brak grafik