Drugie zajęcia Kółka Teatralnego, realizowane w ramach projektu "Teatr w książce, książka w teatrze” to  popołudnie z antycznym teatrem greckim. Ponad 2 godziny twórczych zabaw i edukacji teatralnej, w antycznych kostiumach i maskach autorstwa samych uczestników.  Okazało się, że utwory takie jak : „Małpa w Kąpieli”,  Aleksandra Fredry, „Pan Kotek był chory” Stanisława Jachowicza, „Abecadło” ,oprócz tego, że uczą i bawią są świetnym materiałem dla każdej sceny.
Projekt dofinansowany przez Instytut Książki i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Partnerstwo dla Książki.