Ruszyła realizacja projektu „Teatr w książce – książka w teatrze”.

Na spotkaniu organizacyjnym, które odbyło się 12 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Grabowie, przedstawiono ogólne cele i założenia zachęcając przybyłych rodziców i przede wszystkim dzieci do aktywnego włączenia się w jego realizację.Ustalono harmonogram spotkań powstałego Kółka Teatralnego, terminy wyjazdów na spektakle teatralne i zajęcia edukacji teatralnej oraz warsztaty prowadzone w naszym domu kultury. I tak, począwszy od 19 marca dwugodzinne zajęcia Kółka Teatralnego  i warsztatów teatralnych odbywać się będą w co drugi wtorek o godz.17, a pierwszy wyjazd do Teatru Lalki i Aktora w Łomży będzie 28 kwietnia.