Konkurs czytelniczy

„Czytające rodziny”

pod patronatem Wójta Gminy Grabowo

Biblioteka Publiczna Gminy Grabowo ogłasza konkurs dla najaktywniejszych czytających rodzin.

• Uczestnikami konkursu mogą być czytelnicy, czytający rodzinami  (min. 2 osoby zapisane do biblioteki).
  • Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie członków rodziny do 15 marca 2018 roku.
  • O wygranej zadecyduje liczba przeczytanych książek zapisanych na koncie czytelników.
  • Oceniana będzie także częstotliwość odwiedzin w bibliotece.
  • Nagrody będą przyznawane w poszczególnych kategoriach, w zależności od ilości czytających członków rodzin, tj.: 2-osobowa, 3-osobowa rodzina itd.
  • Czas trwania konkursu: od 15 marca do 20 sierpnia 2018 r.
  • Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 24 sierpnia 2018 r.
  • Zwycięzcy zostaną uhonorowani bardzo atrakcyjnymi nagrodami.
  • Zgłoszenia Biblioteka Publiczna Gminy Grabowo ul. Gen. Władysława Sikorskiego 1, 18-507 Grabowo, tel. 86 279 00 21 w. 48, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

DO UDZIAŁU W KONKURSIE.