Ferie zimowe już za nami. Wraz z nimi dobiegły końca zajęcia dla dzieci zorganizowane przez Bibliotekę i GOK w Grabowie.

Jak co roku wspólnie przygotowaliśmy program zajęć wypełniony różnymi atrakcjami. Obok zajęć plastycznych, na których można było zrobić walentynkową kartkę, znalazły się: przestawienie teatralne,  warsztaty propagujące zdrowe odżywianie, wyjazd do kina.  Jedną z ciekawszych propozycji przygotowaną dla uczestników zajęć była wycieczka do lasu. W trakcie interesującej pogadanki na temat zwierząt leśnych przeprowadzonej przez myśliwych z Koła Łowieckiego ”Wicher” w Grabowie, dzieci zdobyły wiele cennych informacji. Dowiedziały się które gatunki zwierząt mieszkają w miejscowych lasach stale, a które występują „gościnnie” i że zima to wyjątkowo trudny okres dla zwierząt żyjących w lesie. Chcąc im pomóc jakoś przetrwać ten czas, np. dokarmiając, należy to robić z rozwagą. Ferie zakończył- tradycyjnie Bal Przebierańców.

Wszystkim współorganizatorom, opiekunom i uczestnikom zimowych zajęć dziękujemy za miło spędzony czas.