Bal Przebierańców 2020 przeszedł już do historii ?
Bardzo dziękujemy za fantastyczną i kolorową frekwencję.
Dziękujemy Iwonie Rogińskiej za tradycyjną współorganizację balu i pomoc przy innych akcjach feryjnych.
Bal był finałem Ferii Zimowych 2020, zatem chcieliśmy jako organizatorzy - czyli GOK i Biblioteka Publiczna podziękować ok. 130 uczestnikom naszych dwutygodniowych działań. Dziękujemy również rodzicom i opiekunom, zwłaszcza tym, spoza Grabowa, którzy wytrwale, przez dwa feryjne tygodnie dowozili do nas dzieciaki na zajęcia.